Binance, Bu 4 Altcoin İçin ‘Son Dakika Duyurusu’ Yaptı!

Binance Launchpad, yeni bir token satışında bu sefer 4 haneli ralli tetikledi. Dünyanın en büyük kripto para borsasından en son delist, listeleme ve güncelleme duyuruları şu şekilde…

Binance Futures, FILBUSD sözleşmelerini delist ediyor

Binance, USDⓈ-M FILBUSD Sürekli Kontratında tüm pozisyonları kapatıp otomatik bir yerleşim gerçekleştireceğini duyurdu. Yerleşim işlemi 2 Mayıs 12:00 tarihinde tamamlanacak ve kontrat işlem dışı bırakılacak.

Ayrıca, borsa, USDⓈ-M FILBUSD Sürekli Kontratının kaldıraç ve teminat seviyelerini aşağıdaki tabloya göre 28 Nisan tarihinde düzenleyecek. Güncellemeden önce açılan pozisyonlara dikkat. Resmi duyuruda, bu pozisyonların etkileneceği belirtiliyor. Potansiyel bir tasfiye olayını önlemek için pozisyon ve kaldıraç ayarlamalarının güncellemeden önce yapılması gerekiyor.

Resmi duyuruda delist öncesi uygulanması gereken talimatlarda aşağıdaki maddeler yer alıyor:

  1. Kullanıcıların otomatik yerleşimden kaçınmak için delist zamanından önce açık pozisyonları kapatmaları gerekiyor.
  2. Söz konusu sözleşme için 2 Mayıs 11:30 itibarıyla yeni pozisyonlar açılmasına izin verilmeyecek.
  3. Binance Futures, USDⓈ-M FILBUSD Perpetual Contract’ın kaldırılmasıyla birlikte kaldıraç ve marj seviyelerini 28 Nisan tarihinde tekrar ayarlayacak. Güncellemeden önce açılan mevcut pozisyonlar etkilenecektir. Potansiyel likidasyon riskini önlemek için pozisyon ve kaldıraç ayarlarının güncellemeden önce ayarlanması gerekiyor.
  4. Binance Futures, USDⓈ-M FILBUSD Perpetual Contract ile ilgili olarak ek koruyucu önlemler alacak. Bu önlemler arasında maksimum kaldıraç değerini ve bakım marjını her marj seviyesinde ayarlama, faiz oranı, prim ve tavanlı finansman oranlarını güncelleme, fiyat endeksinin bileşenlerini değiştirme ve son fiyat koruması mekanizması kullanma yer alıyor.

Binance, çapraz marjin işlemlerine TOMO’yu ekliyor

Piyasa değerine göre 297.sırada yer alan TomoChain (TOMO), Binance’de çapraz marjin işlemlere açılıyor. Resmi duyuruya göre Binance, TOMO’yu Cross Margin’de ödünç alınabilir yeni bir coin olarak ekledi.

TomoChain (TOMO), 2018 yılında kurulan ve dApps ve DeFi için ölçeklenebilirlik sunana bir Blockchain platformudur. Yazım sırasında, gün için yatay hareket ettiği 0.8953 dolar bölgesine işlem görüyor.

EduCoin (EDU) için 20x’e kadar kaldıraçlı işlemler başladı

Yeni bir duyuruda Binance, platformunda EduCoin (EDU) için 20x’e kadar kaldıraçlı işlemleri açacağını bildirdi. USDⓈ-M EDU kalıcı sözleşmesi 30 Nisan’ aktif gale gelecek.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere EduCoin, dün Binance Launchpad üzerinde token satış işlemlerine başladı. Altcoin, listelemeden kısa süre sonra %2000 oranında bir artış gösterdi. Yazım sırasında, kazançlarının büyük bir kısmını koruduğu 1,5 dolar bölgesinde işlem görüyor.

WBTC/USDT alım satım işlemleri ertelendi

Binance, WBTC/USDT çifti için alım satım işlemlerini 28 Nisan 13:00 tarihine kadar ertelediğini duyurdu. Borsa, resmi duyuda kullanıcılardan gecikme için özür diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir