Bülent Turan’dan Kılıçdaroğlu’na: Çalışanları tehdit etmek, büyük acizliktir

Posted by

Denizcilik ve Kabotaj Bayramı münasebetiyle Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesindeki 38’inci Karabiga Priapos Deniz Şenliği aktiflikleri düzenlendi.

Etkinliğe AK Parti Küme Lider Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da katıldı.

Turan, burada iştirakçilere hitap etti.

DHA’nın haberine nazaran Çanakkale’nin tarih, turizm ve tarım kenti olmasının yanında 671 kilometrelik kıyı şeridiyle önemli balıkçılık kenti olduğunu belirten AK Parti’li Turan, kentin her bir ilçe ve beldesine hizmet etmenin kendileri için büyük onur olduğunu söyledi.

Turan, Karabiga’nın eylül ayında doğal gaza kavuşacağını ve yazlık belde olmaktan çıkacağını belirtti.

“Tüm dünyaya nasıl dik durulur gösterdik”

Turan, “Devlet- millet omuz omuza her zorluğu aşarız. 15 Temmuz’u daha geçtiğimiz gün hatırladık, şehitlerimizi yad ettik. Devlet ve millet daima birlikte ne çok oyun bozacağımızı gördük.

Bakmayın birileri iftira atacak, birileri FETÖ’nün ekmeğine yağ sürecek, ‘tiyatro’ diyecek, ‘kontrollü darbe’ diyecek; kim ne derse desin. Ancak bu meydandan haykırıyorum ki tüm dünyaya demokrasi nasıl korunur, kollanır, lideriyle milletiyle nasıl dik durulur, nasıl yol yürünür; göstermiş olduk. Yanlış yapanlara müsaade vermeden, fırsat vermeden asla bir daha bu ülkede demokrasinin kesintiye uğramayacağı bir devri başlatmış olduk.” dedi.

“Çalışanları tehdit etmek, büyük bir acizliktir”

CHP başkanı Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tercümanı hakkındaki kelamlarına de reaksiyon gösteren AK Parti’li, 15 Temmuz şehitlerimizi anarken darbe teşebbüsünü, terör örgütlerini lanetlerken törenlerimiz varken, maalesef birileri Cumhurbaşkanı’mızın yanındaki tercümanlara, çalışanlara laf atacak kadar devlet adabından ne kadar uzak olduklarını göstermiş oldular.

Bizimle arbede edin, bizimle siyasi savaş yapın; ancak çalışanları tehdit etmek, büyük bir acizliktir. Bunu yapmayın. Bu meydandan söylüyorum; gelin bizimle savaşın, siyasi polemik yapın, hengame yapın; lakin bu memleketin birliğine, beraberliğine, dirliğine ziyan verecek, terör örgütlerini sevindirecek adımlar atmayın” diye konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.