Fenomen gelin adayı Solmaz Çiros 2500 Euro aldığı düğünden yaka paça kovuldu! Nedeni duyan şok oluyor…

Posted by

Katıldığı evlilik programıyla ünlenen daha sonrasında verdiği kilolarla gündeme gelen Solmaz Çiros düğünlerde sahne almaya başladı. Paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Solmaz Çiros hakkında ortaya atılan yeni argüman ağızları açık bıraktı. Çiros’un 2500 Euro aldığı düğünden kovulduğu öne sürüldü. Nedeni ise merak konusu oldu. İşte Solmaz Çiros’un düğünden kovulma nedeni…

2.500 EURO ALDIĞI DÜĞÜNDEN KOVULDU

Seda Sayan’ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel programında ünlenen Solmaz Çiros’un Almanya’daki imgeleri gündeme bomba üzere düştü. Paylaşımlarıyla sık sık isminden kelam ettiren Solmaz Almanya’da sahneye çıkmak için gittiği düğünde kovuldu.

NEDENİNİ DUYAN ŞOK OLUYOR

İlk sefer ortaya çıkan örüntüler herkesi şoke etti. Çiros’un 2500 Euro aldığı düğünden yasaklı unsur kullandığı için kovulduğu sav edilirken kovulma anının da görüntüleri toplumsal medyaya düştü.

SOLMAZ ÇİROS SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Ortaya atılan tezler sonrası sessizliğini bozan Solmaz Çiros’tan birinci açıklama geldi. Solmaz Çiros açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Onlar kesip biçtikleri 15 saniyelik manzarayı atmış, bir saatlik sahnemde duruşum, konuşmam, sahnem, beşerlerle irtibatımı görün. Hepimizde göz var izan var, kimin haklı olduğunu kimin iftira ettiğini anlayacak bilince sahibiz. Ben sizin tanıdığınız bildiğiniz Solmaz’ım kimseye yanlışım olmaz kimsenin bana yanlış yapmasına da müsaade vermem. Zati tek başıma bir bayan olarak bin kişinin karşısına çıkıp haksızlık ve iftira edildiğini net yüzlerine söyledim. Gereken hukuksal hakkımı arayacağım”

SOLMAZ ÇİROS KİMDİR?

İzmir Tepecikli olan Roman Kızı Solmaz Çiroz, 1997 yılında dünyaya geldi. Üçü kız, beş kardeş olan Solmaz Çiroz’un anne ve babası farklı. Sekizinci sınıfa kadar okudu lakin aşık olunca okulu bırakma kararı aldı, eğitimini açık lisede tamamladı. 18 yaşında katıldığı evlilik programlarıyla ismini duyuran Solmaz Çiros, kendisi üzere tanınan olan damat adayı Kaan ile yaşadığı beraberlikle sık sık gündeme geliyordu. TV 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde kısa bir mühlet rol alan Solmaz, Seda Sayan’ın klibinde yer aldı ve kendi albümünü çıkardı. Çeşitli yerlerde sahne alan Solmaz Çiroz, katıldığı bir programda ayrıyeten hoşluk merkezi açtığını belirtti. Tıpkı programda bilerek ve isteyerek kilo aldığını lisana getiren Solmaz Çiros, 10 kilo aldığı açıklamıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.