Kılıçdaroğlu’nu Destekleyen Başörtülü Kadının Uğradığı Sözlü Saldırılar Korkunç Zihniyeti Gözler Önüne Serdi

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir videosunun altında desteğini belirten genç kadın, kendini bilmez bir güruhun hakaretlerine maruz kaldı. 

Genç kadın sosyal medya üzerinden kendisine yapılan sistemli saldırıyı ve hakaretleri tek tek paylaştı. Muhalif birkaç kişinin yaptığı davranışların tüm muhalefete fatura edildiğini söyleyen kadının uğradığı hakaretler karşısında öfkelenmemek ise elde değil.

Seçimin ikinci tura kalmasının ardından ipler iyice gerildi. Özellikle iktidar ve muhalefet destekçileri arasında sosyal medya üzerinden sık sık tartışmalar yaşanıyor.

Mesela AK Partili bir meclis üyesi, montajlı olduğunu bildiği hâlde bu afişleri Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim afişiymiş gibi paylaşmış; yepyeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Sosyal medyada bu tartışmalar süregelirken, Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu hız kesmeden seçimin 2. turu için çalışıyor ve sosyal medya hesabından videolar paylaşmaya devam ediyor.

Kılıçdaroğlu’nun videolarından birinin altında desteğini açıklayan genç bir kadın ise iktidar yanlısı kişilerin hakaretli saldırılarına ve tehditlerine maruz kaldı.

Genç kadına sosyal medya üzerinden resmen sistemli bir saldırı düzenleyip, kan donduran küfürler ettiler.

Kendi görüşleri dışında kimseye saygı duymayan bu güruh, genç kadına hakaretlerle ve küfürlerle saldırmaya devam ettiler.

Başörtüsü üzerinden bile hakaret edebilecek haddi kendilerinde buldular.

Gerçekten bu hadsizlik ve saldırganlık karşısında insanın kanı donuyor arkadaşlar.

Genç kadın, hayatında hiçbir CHP’liden görmediği zorbalığı AK Partili bireylerden gördüğünü de söyledi…

Ne denir ki? Geldiğimiz durum tam olarak da bu işte…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir