Samsung 1 TB Galaxy Z Fold 4 piyasaya sürecek!

Posted by

Samsung‘un yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold 4′ü son zamanlarda çok fazla karşımıza çıkıyor ve bugün cihazla ilgili bir bilgi daha geldi. En son söylentilere göre, katlanabilir akıllı telefonun 1 TB depolama alanına sahip bir versiyonu olacak.

Samsung 1 TB Galaxy Z Fold 4 piyasaya sürecek!

Bu, Galaxy Z Fold 3’teki maksimum depolama alanının iki katı demek ve muhtemelen cihazlarında dijital içerik depolamayı sevenleri bile güzel bir şekilde kapsayacak. Samsung’un Fold 4 için hangi fiyatlandırmaya karar vereceği belli değil, ancak referans olarak Fold 3’ün 512GB modeli 1.899 dolardan piyasaya sürüldü. 512GB Fold 4 lansman sırasında aynı fiyatta kalırsa, 1 TB modelinin 2.049 $ veya hatta 2.099 $ olmasa da en az 1.999 $ getirmesini bekleyebiliriz.

Depolama miktarı önemli çünkü Fold 3’ün bir microSD kart yuvası yok ve halefinin bu kulübe katılma olasılığı çok yüksek. Ancak henüz net olarak belli olmadığından bu konuda kesin bir şey demek zor.

Daha önce Fold 4’ün Fold 3’ten daha hafif olacağını ve Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini duymuştuk. Cihazda batarya tarafında 4.400 mAh pil olduğu iddia ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.