Yeni Need for Speed oyunu ile ilgili görseller sızdırıldı

Posted by

Bu senenin ilerleyen dönemlerinde, muhtemelen sene sonuna doğru piyasaya çıkartılması beklenen ve Electronic Arts çatısı altında Criterion tarafından geliştirilen yeni Need for Speed oyunu için bazı görseller ve bir adet video sızdırıldı. Geçtiğimiz günlerde Need for Speed anime içeriklerine sahip olacağı da belirtilmişti.

Sızdırılan bu görseller ve video oldukça bulanık ve anlaşılması güç durumda olsa dahi biz oyunculara gelecek oyun hakkında iyi bir çıkarım yapabilmemiz için imkân sağlıyor. Video ile oyunun mekanikleri ile ilgili bir yorum yapmak zor ancak sızdırılanlar arasında en önemlisi harita. 

Yeni Need for Speed oyunu haritası nasıl olacak?

Sızdırılan haritaya bakarak gelecek oyunun ne kadar büyüklükte olacağı hakkında çıkarım yapmak mümkün. Daha önce yayınlanan bilgilere göre oyun, Lake Shore City isminde hayali bir Chicago’da geçecek.

Lake Shore City ile ilgili bu ilk görselle birlikte oyunun büyük bir haritaya sahip olacağı çıkarımını yapmak mümkün ancak Criterion tarafından resmi bir açıklama olmadığı için bunlar sadece yürütülen tahminlerden ibaret. Bunların dışında bir adette kullanıcı ara yüzünü andıran bir fotoğraf bulunmakta. 

Yeni Need for Speed oyunu ile ilgili görseller sızdırıldı

Yeni Need for Speed oyunu ile ilgili görseller sızdırıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.