Balıkesir’de Vahşet Görüntüleri: Borç Yüzünden İşkence Yapıp Sosyal Medyada Yayınladılar

Balıkesir’de, borç yüzünden 25 yaşındaki Furkan A.’yı kaçırıp işkence yapan ve telefonunu gasp eden 19 yaşındaki Muhammet Ramazan Batır ve 33 yaşındaki Osman Dova tutuklandı.

Muhammet Ramazan Batır ile Osman Dova, alacak meselesi nedeniyle aralarında husumet olan Furkan A.’yı, yaşadığı Bursa’nın Karacabey ilçesinde, gözlerini bağlayıp bindirdikleri otomobille kaçırdı.

Balıkesir’in Bandırma ilçesindeki eve getirdikleri Furkan A.’nın ellerini arkadan bağlayan alacaklıları, bağırmasın diye ağzını da tişörtle kapattı. Batır ile Dova, ölümle tehdit ettikleri Furkan A.’yı, dakikalarca darp etti.

Batır ile Dova, görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşıp, 2 bin 500 lirası ile cep telefonunu da gasp ettikleri Furkan A.’yı, otomobille yeniden Karacabey ilçesine götürüp, bıraktı.

Bandırma’da yakalanıp gözaltına alınan Muhammet Ramazan Batır ile Osman Dova, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkeme tarafından, ‘Yağma’, ‘Darp’ ve ‘Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçlarından tutuklanıp Bandırma Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

İşte yaşanan korkunç işkence görüntüleri ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx