Bizimle Başarılı Olmayı Hayal Etmeyen Teknik Direktör: Giovanni Guidetti

Eski Vakıfbank oyuncusu Jelena Nikolic’in verdiği röportajda, Giovanni Guidetti’nin Türk milli voleybol takımıyla başarılı olmayı hayal etmediği ve Sırbistan’ı çalıştırma fırsatını daha büyük bir rüya olarak gördüğü ortaya çıktı.

Sırbistan Voleybol Federasyonu Başkan Yardımcısı ve eski Vakıfbank oyuncusu Jelena Nikolic’in verdiği röportaj, Guidetti’nin kızlarımızla nasıl şampiyon olamadığının da nedeni gibi sanki.

Guidetti, daha Vakıfbank’ta oyuncuyken Nikolic’e şöyle dermiş: Bir gün Sırbistan’ı çalıştırdığımda bir rüyanın gerçekleşmesi olacak.

Yani Sırbistan ile oynadığımız bütün eski maçlarda rakibine gereğinden fazla hayran olan bir teknik direktörümüz varmış.

Durun, dahası var: Guidetti, Nikolic’ten transfer teklifi alınca da şöyle diyor: Vay be! En büyük hayalim Olimpiyatlar ve artık bunu gerçekleştirebileceğimiz bir takım var.

Demek ki sevgili eski teknik direktörümüz bizimle hayallerini gerçekleştirebileceğini hiç düşünmemiş. Ne diyelim… Biz yolumuza devam ediyoruz Guidetti, istersen sen de şampiyona selam dur ve Olimpiyatları bekle…

Fotoğraf kaynak: 4Bir4Bir Sport

İçeriğimizin videosu için şöyle buyurabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx