Jakuzi İçeriği İzlerken Annesine Yakalanan Yayıncı Durumu Nasıl Toparlayacağını Şaşırdı

Twitch’in en tartışmalı kategorisi olan ‘hot tub’ yayınları bu kez olaydan tamamen bağımsız bir yayıncının başına dert oldu! Canlı yayında oğlunun ne izlediğini gören annenin şok olduğu anlar internette viral oldu.

Twitch oyun yayınlarıyla öne çıksa da platformda hemen her konuda yayın yapmak mümkün. Buna çok tartışılan jakuzi ve plaj yayınları da dahil.

Şimdilerde başlı başına ayrı bir kategori olarak değerlendirilen bu yayınlar platformda ilk yayılmaya başladığında çokça tartışılmış, pek çok kullanıcı bu içerikleri pornografik bularak yerlerinin Twitch olmadığını söylemişti. Kimi hot tub yayıncılarının banlanması gibi olayların ardından ise Twitch milyonlarca izleyicisi olan bu kategoriyi resmen platforma ekledi.

Hot tub yayınları bir kz daha bir yayıncının başını belaya soktu ancak bu kez konu oldukça farklı!

360Zeus adını kullanarak Twitch’te yayın yapan ve ufak bir izleyici kitlesine sahip olan yayıncı başına gelenler ile bir anda popülerliğini katladı. Elde ettiği ünü ise garip bir biçimde hiç ilgisi olmayan hot tub kategorisine borçlu!

Canlı yayında Twitch’te gezinirken hot tub kategorisini açan yayıncı izleyenleri ile sohbet ederken odaya giren annesini hesaba katmadı. ⚠️Dikkat! Görüntü kimi kullanıcılar için uygunsuz olabilir.⚠️

Bu anların ardından izleyiciler de ateşi hala sönmemiş tartışmayı yeniden alevlendirdiler.

İzleyiciler hot tub yayını yapan içerik üreticinin neredeyse çıplak gibi göründüğünden bahsederken Twitch’in bunlara nasıl izin verdiğini yeniden sorguladılar. Ancak Twitch yönergelerde belirtilen kıyafet kurallarına uyulduğu sürece kategoriye pek de karışmıyor. Bunun yanında ban konusunda da tutarlı işleyen bir sistem olmadığını söylemek yanlış olmaz zira geçtiğimiz aylarda canlı yayında uluorta cinsel ilişkiye giren bir yayıncı yalnızca 3 günlüğüne platformdan uzaklaştırılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir